MASÁŽE

Úleva a odpočinek pro Vaše tělo i duši

 Trápí Vás bolesti zad, hlavy, či nohou? Nebo si jen potřebujete odpočinout? Ráda Vám skrze masáž pomohu, abyste se cítili lépe.

Lidé si ke mně chodí odpočinout, načerpat síly, probrat své bolesti, strasti i radosti jak na těle, tak i na duši… K tomu jim dopomáhám kombinací masáží – vždy podle momentálního stavu klienta. Pracuji s čistými rostlinnými a éterickými oleji, které si buď klient intuitivně vybere, nebo podle dané situace namíchám olejíček „přesně na tělo“.

 

Nabídka masáží

 • Lymfatická masáž
  Lymfatická masáž je vynikající prevencí proti celulitidě. Je nezastupitelná při očistě organismu, působí jako prevence proti otokům lymfatického původu.
 • Těhotenská masáž
  Těhotenská aroma-masáž usnadňuje adaptaci na změny v těle matky a pomáhá odstranit únavu a stres. Pravidelná masáž ulehčuje průběh těhotenství i porodu.
 • Reflexní aromamasáž
  Na chodidle každého člověka se nachází množství větších i menších plošek a bodů, které jsou nervovými reflexy propojeny s určitou částí těla nebo s určitým orgánem. Masáž může okamžitě ulevit od akutních bolestí nebo potíží.
 • Prožitková aromamasáž
  Touto masáží se uvolní nejen Vaše fyzické tělo, ale i Vaše mysl.Esence prostoupí během masáže do těla a jejich blahodárný účinek uvede Vaše tělo do relaxace
 • Baňkování
  Jde o čínskou masážní techniku, která odstaňuje bolesti páteře a pohybového aparátu a příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů.
 • Reiki
  Zvyšuje energii, zmírňuje bolest, umožňuje hlubokou relaxaci, navozuje pocit harmonie a též zlepšuje mimosmyslové vnímání.
 • NOVINKA - Péče o jizvy - léčení jizev
  Jakákoliv jizva, která je stará půl roku, nebo třeba i 10-20... let si zaslouží pozornost a péči. Každý z nás ale na svou jizvu pohlíží jinak, a proto každé tělo potřebuje individuální přístup.

Objednávka masáže